Načítavanie...

Pomáhame spoločnostiam,
aby ich biznis rástol.

Kontaktujte nás

Čo robíme.

Radi robíme veci trochu inak. Veríme v silu myšlienok, ktoré menia správanie a prinášajú výsledky.
Budeme s Vami spolupracovať naprieč ľubovoľnými kanálmi, médiami alebo platformami, aby sme Vám pomohli zlepšiť Váš biznis.

Portfólio

Ponúkame tieto služby.

Optimalizujeme médiá pre maximálnu návratnosť investícií. Vďaka technológiám, dátam a poznatkom zaisťujeme výnosy z vášho plateného marketingu naprieč médiami.

Služby výkonnostného marketingu:

Mediálna Stratégia

Využite dáta a poznatky o spotrebiteľoch – buďte informovaní a optimalizujte investičné rozhodnutia.

Obsahové Reklamy

Dynamické obsahové riešenia pre vytváranie dopytu, ktoré menia užívateľov na zákazníkov.

Cena Za Klik (PPC)

Využite užívateľské správanie vo vyhľadávačoch v svoj prospech a premeňte tak spotrebiteľa na zákazníka.

Dynamická kreatíva

Aby sme zlepšili návratnosť investícií a konverznú mieru, naše kreatívne reklamy tvoríme a testujeme v reálnom čase. S našimi poznatkami a postrehmi Vám pomôžeme vyznať sa v zdanlivom chaotických dátach zo sociálnych médií a zamerať sa na skutočne inteligentné riešenia.

Affiliate Marketing

Získavajte, zhromažďujte, pestujte a rozvíjajte vzťahy založené na výkonnosti. Naše služby Vám ušijeme na mieru.

Reporting

Vytvárame prehľady a prinášame poznatky o spotrebiteľskom správaní, s cieľom zlepšiť a uľahčiť Vaše súčasné i budúce strategické rozhodnutia.

Analyzujeme psychológiu užívateľov tak, aby sme uspokojili potreby práve Vášho publika. Hlboký prierez zmýšľaním užívateľa nám potom umožní nájsť tie správne odpovede na otázku, ako v konečnom dôsledku zmeniť užívateľské správanie a vnímanie tak, aby sme výkonnosť Vášho webu zvýšili na jeho maximum.

Služby v oblasti spotrebiteľského prieskumu:

Prieskum Subjektívneho Myslenia

Porozumejte myšlienkovým pochodom a pocitom užívateľov vášho webu – ich motivácii i obavám. Aplikujte na proces rozhodovania vedecký prístup a ovplyvníte tak vnímanie užívateľov i konverznú mieru.

Behaviorálny Výskum

Monitorujte správanie sa užívateľov v online prostredí a ich interakciu s vaším webom. Identifikujte trendy, dôležité poznatky a príležitosti pre optimalizáciu užívateľskej cesty naprieč vaším webom.

Word of Mouth (WOM) Marketing na Sociálnych Sieťach

Obsah vytváraný užívateľmi samotnými je jedným z najdôležitejších zdrojov inteligentného marketingu. Ponúka jednoduché možnosti na monitorovanie a ovplyvňovanie spôsobu, akým užívatelia vnímajú Vašu značku alebo produkt.

Neustále zvyšovanie Vašej návratnosti investícií. A/B testovanie a multivariačné testovanie pre zvýšenie konverzie webových stránok. Používame vedecké metódy a kognitívne princípy pre pochopenie Vášho publika a optimalizáciu webových stránok, neustálym tetovaním pre maximalizáciu konverzií z vášho existujúceho plateného marketingu.

Služby optimalizácie konverzií:

Konfigurácia služby Analytics

Naši expertní konzultanti prinášajú riešenia pre potreby Vašej konfigurácie s našimi analytickými službami.

Optimalizácia e-commerce

Vyťažte maximum z marketingu Vášho webu a zabezpečte tak Vašu online návratnosť investícií ziskom zo spravovanej služby.

Optimalizácia platenej návštevnosti

Nechajte nás vytvoriť a optimalizovať perfektné uvítacie miesto pre návštevníkov Vašich stránok zo všetkých zdrojov - PPC, emailu i obsahovej siete.

Dynamické landing pages

Personalizujte Vaše kampane na základe spotrebiteľského správania s dynamickým obsahom využívajúc náš pokročilý software.

Personalizácia obsahu

Vytvárame dynamický obsah na základe správania sa návštevníkov počas ich cesty naprieč celým Vaším webom

Pokročilá analytika

Dostaňte maximum dát z Vašich webových stránok a získajte hlboký konzultačný prístup k cieleniu na publikum.

Usilovne pracujeme na zabezpečení kvality médií dodávaných našim partnerom. Využívame najúčinnejšie merania, aby sme dosiahli najlepšie výsledky a súčasne udržali brand safety a brand awareness našich partnerov ako najvyššiu prioritu.

Mesačne dodávame viac ako 4000 ecommerce leadov.

Chceli by ste, aby Váš podnik rástol rýchlejšie ako konkurencia? Ak sa my pre Vás postaráme o vytváranie potenciálnych zákazníkov, Vy sa budete môcť sústrediť na predaj a premeniť týchto potenciálnych zákazníkov na cenných klientov. Nedovoľte konkurencii “uchmatnúť“ Vám potenciálnych zákazníkov – pracujte s nami a prevezmite Vy tých od konkurencie ! Nechajte nás maximalizovať Vašu prezentáciu v online prostredí a priniesť Vám optimistickejšie vyhliadky do budúcna, aby ste sa mohli sústrediť na to, čo Vám ide najlepšie.

Pracujeme s veľkým objemom dát, ich infraštruktúrou a vizualizáciou – čo nám umožňuje poskytnúť Vám relevantné dáta a informácie ako skvelý východiskový bod pre strategické rozhodovanie a rast Vášho biznisu.

Služby Business Intelligence:

Data Integration and Unification

Importujeme a mapujeme rôznorodé toky dát do jedinej homogénnej množiny dát, aby ste získali detailnejší náhľad do marketingových kanálov a údajov o predaji, analytiky webových stránok a systémov CRM.

Data Projecting and Prediction

Optimálne integrované dáta umožňujú zodpovedne monitorovať, modelovať a predpovedať kondíciu, trendy a tempo výkonnosti, ako i náklady a predaje všetkých kampaní.

Data Visualisation

Šikovné a užitočné globálne webové panely reportingu, s dizajnom a funkcionalitou, ktoré budú vyhovovať požiadavkám Vášho biznisu.

SEO Management

Bez efektívneho SEO je Vaša spoločnosť prakticky neviditeľná. Pomôžeme Vašim webovým stránkam dosiahnuť top pozície a ranking, ktoré si prajete.

Sociálne správanie ľudí online je cenným zdrojom inteligentného marketingu v tomto, v súčasnosti asi najvýznamnejšom, prostredí. Pochopenie týchto procesov odlišuje priemerného marketéra od vynikajúceho a efektívneho marketéra. Budeme pre Vás spravovať Vaše profily na všetkých sociálnych sieťach.

Služby Social Media Managementu:

Social Media Audit

Vykonávame kompletný, jednorazový audit pre identifikáciu súčasných WOM poznatkov o vašej značke, v nadväznosti na ktorý ponúkame prezentáciu rýchle výnosných marketingových príležitostí.

Brand Monitoring

Pozorujeme vzorce správania a konkrétne identifikujeme marketingové príležitosti, ktoré môžete okamžite využiť.

Social Media Management

Spravujeme Vaše profily na sociálnych sieťach.

Reporting

Pomôžeme Vám zorientovať sa v chaose dát zo sociálnych sietí a zamerať sa iba na skutočne funkčné riešenia.

Engagement Strategy

Na základe hodnotných poznatkov zo spotrebiteľského WOM vyvíjame vlastný marketingový plán, ktorý sa riadi najvýkonnejšími spotrebiteľskými vplyvmi.

Kombinujeme osvedčené postupy pre užívateľský zážitok, výkonnostnú a cloudovú infraštruktúru s preukázaným obchodným know-how, ktoré pomôžu Vášmu projektu uspieť. Zameriavame sa na riešenia, ktoré sú adaptabilné naprieč rôznymi zariadeniami a pracujú na každej platforme. Dokážeme vytvoriť mobilnú aplikáciu, ktorá bude účinne fungovať na akomkoľvek zariadení a to bez ohľadu na to, či ide o mobilný telefón s iOS alebo Android. Naše implementácie responzívneho webového dizajnu a ďalších trendy štandardov zaručujú užívateľom nezabudnuteľný zážitok.

Discovery

Váš projekt poznáte lepšie ako ktokoľvek iný. V prvej fáze ste teda informačnou spojkou a tieto poznatky tlmočíte nášmu tímu.

Design

Nie je to iba o vizuále a dojme – dizajn je synonymom funkcionality.

Develop

V tomto bode už máme jasnú predstavu o tom, kam by mal projekt smerovať a nastala tá správna chvíľa vdýchnuť mu život!

Deploy

V tejto fáze už máme všetko potrebné pre finálne spustenie projektu. Final Hosting & CI Setup

Deliver

Konečne nadišiel čas toho, čo máme všetci najradšej – poslať projekt “na skusy“ do reálneho sveta medzi reálnych užívateľov.

Spoznajte náš tím!

Náš tím tvoria vysokokvalifikovaní špecialisti v odbore. Ak potrebujete front-end developera, PPC manažéra alebo grafického dizajnéra, ste u nás na správnej adrese. Vytvoríme pre Vás exkluzívne kampane, navrhnuté špeciálne podľa Vašich požiadaviek a kritérií pre Vaše podnikanie. To všetko so zárukou oslovenia tých správnych ľudí v tom správnom čase.

Budete vo vyberanej spoločnosti.

Náš tím tvoria vysokokvalifikovaní špecialisti v obore. Ak potrebujete front-end developera, PPC manažéra alebo grafického dizajnéra, ste u nás na správnej adrese. Vytvoríme pre Vás exkluzívne kampane, navrhnuté špeciálne podľa Vašich požiadaviek a kritérií pre Vaše podnikanie. To všetko so zárukou oslovenia tých správnych ľudí v tom správnom čase.

1 milión EUR Na nákup mediálneho priestoru sme vynaložili približne 1 milión EUR.
5 miliónov EUR ročne v predajoch
200 000 fanúšikov Na Facebooku spravujeme viac ako 200tis. fanúšikov
4000 leadov Mesačne dodávame viac ako 4000 ecommerce leadov.
300 000 e-mailov V našej marketingovej databáze

ADV v číslach.

Špecializujeme sa na vytváranie kvalitných, vysoko relevantných konverzií pre našich klientov z oblasti e-commerce. A robíme to vynikajúco. Čísla hovoria v náš prospech. Chceli by ste aby i Váš online biznis napredoval rýchlejšie ako konkurencia? Spolu to zvládneme.

Neváhajte nás kontaktovať.

Chcete mať na svojej strane fullservisovú reklamnú agentúru? Kontaktujte nás!

Alebo nás kontaktujte priamo e-mailom

office@adv.sk